• Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu
  • 0 222 220 22 32 / 0 530 18 18 026
  • info@celebidanismanlik.com

Temizlik Elemanı

img

Gündüzlü ve Yatılı temizlik elemanı, ev elemanı hizmetimiz olan ev işi temizlik elemanı müşteri danışmanımız tarafından, ev işi temizlik elemanıyla yaptığı mülakatlar sonucunda siz değerli ailelerimizin beklentilerine uygun ev elemanı olarak ev işi temizlik elemanı hizmetinde daha öncesinde aile yanında çalışmış ev işi temizlik den sorumlu olmuş, referanslı kişilerden seçerek ve sizlerle karşılıklı görüşme sağlayıp beklentilerinize en uygun ev işi temizlik elemanını size önerecektir.

Ailelerin beklentilerine göre bazen temizlik elemanları gündüzlü haftanın beş günü ya da haftanın altı günü aynı eve gidip aylıklı olarak çalışmaktadır. Haftanın beş günü veya altı günü aynı eve gittiklerinde temizlik elemanları haftanın bir gününü mutlaka büyük temizliğe ayırıp diğer günlerde evin rutin işlerinin yanında banyoların temizliği, evin ütüsü, evin her gün yerlerinin temizliği gibi, gerektiğinde yemek yapabilen temizlik elemanları ailenin yemek tarzına uygun olarak evin yemeğini yapmaktadırlar.

Ev işi elemanları ister gündüzlü ister yatılı olarak çalışmış olsunlar tüm ev işi elemanları daha öncesinde aile yanında çalıştıkları için evdeki tüm sorumlulukları alan ve ailenin gelen misafirlerini ağırlama konusunda da tecrübe edinmiş kişilerdir. Ailenin misafirleri eğer çay saatine geliyorsa ev yardımcısı çay yanına yapılabilecek alternatifleri bilirler. Misafir eğer yemeğe geliyor ise ev yardımcısı sıcak yemek ve zeytinyağlı yemekleri yapabilen, masa düzeni ve servisini daha öncesinde tecrübe etmiş kişilerdir.

Aile evinde konfor ve rahatlık istiyorsa mutlaka yatılı eleman çalıştırmalıdır. Evdeki yatılı yardımcı eleman artık aileden biri olmuş ev düzenini öğrenmiş tamamen evin sorumluluğunu almış gerektiğinde çocuklarla da ilgilenen tecrübeli kişilerdir.

Yatılı ev işi elemanları haftanın altı günü yatılı çalışmakta evin yine haftalık büyük temizliğini yapıp diğer günlerde evin düzeninden ve temizliğinden ayrıca evin eksik tüm malzemelerinden sorumlu olurlar.

Ev işi temizlik elemanı arıyorum diyorsanız, tecrübeli ev işi temizlik elemanı siz değerli ailelerimiz için zengin portföyümüzde bulunmaktadır.

VİLLAYA KARI KOCA HİZMETİ
Villaya yatılı aile personellerimiz daha öncesinde mutlaka aile yanında evli çift olarak villada çalışmış deneyimli ve referanslı yatılı evli villa çiftleridir.

Villaya verdiğimiz karı koca hizmetinde Villa çiftlerindeki görev dağılımı erkek villanın bahçe, havuz, şoförlük gibi hizmetlerinden sorumlu olup, bayan villanın tüm ev işlerinden ve günlük yemeklerini yapan villanın düzeninden sorumlu olarak yatılı çalışan evli villa çiftleridir.

Villa çiftlerinde çalışan bayan evde çocuklar konusunda da aileye destek vermektedir. Çocuklarla ilgili destek verdikleri görevler içerisinde çocukların kahvaltısı, okula giden çocuğun servise veya evin aile şoförüne teslim edilmesi, okul dönüşü çocuğun karşılanması ve yemek yedirilmesi, kıyafetlerinin değiştirilmesine yardımcı olmaktadırlar. Villa çiftlerinden çocuk konusunda da destek alabilirsiniz.

Villaya yatılı aile arıyorum diyorsanız, şirketimizde yatılı villa çiftlerinde kişisel becerilerinin yanında, reprezantasyona gerekli ihtimam gösterilmektedir.

Siz değerli ailelerimizle çalışacak villa çiftleri son tarihli adli sicil temiz kağıdı, ikametgah, nüfus cüzdan sureti ile işe başlatılır.

EV AŞÇISI
Evinizde hem ailenize hem de konuklarınıza birbirinden leziz yiyecekler hazırlayacak bir aşçıya ihtiyacınız varsa en doğru adrestesiniz. Damak tadınıza uygun yemekler hazırlayabilecek, diyet programınızı harfiyen uygulamanızı sağlayabilecek ev aşçısı gündüzlü veya yatılı olarak hizmet verebilir. Yöresel yemekler de hazırlayabilen ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri düzenli olarak tüketmenizi sağlayabilecek aşçıları sizin için görevlendirebiliriz.

Çorbalardan dolma çeşitlerine, zeytinyağlı yemeklerden salata çeşitlerine, etli yemeklerden tatlı çeşitlerine kadar Türk mutfağının tüm yemek çeşitlerini sizin için hazırlayabilecek yatılı aşçı sayesinde çok daha sağlıklı beslenmeniz de mümkün olacaktır. Temizlik ve hijyen koşullarını çok iyi bilen aşçılar kadromuzda bulunuyor. Özel yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı da karşılayacak olan aşçılarımız mutfakta geçireceğiniz zamanı kendinize ayırmanızı sağlıyor.

Türk ve Dünya Mutfağının Seçkin Lezzetleri Sizin İçin Hazırlansın
Çelebi Danışmanlık olarak kadromuzda yer alan ev aşçıları özenle seçtiğimiz isimlerden oluşuyor. Temiz, titiz, sorumluluk sahibi, alanında uzmanlaşmış ve leziz yemekler hazırlayabilen, gerektiğinde kalabalık davetli grupları için menü hazırlayabilen ve bu menüde yer alan tüm yiyecek ve içecekleri lezzetli bir şekilde hazırlayabilen aşçılarımız sizin için hemen görevlendirilebilir.

Kilo vermek için ya da bazı hastalıklar nedeniyle özel bir diyet programının uygulanması gerekebilir. Bu durumda aşçıların diyet programını öğrenmesi, birebir bu diyetin uygulanması için yeterli olmakta. Çünkü kadromuzda bulunan aşçılar çeşitli diyetlerin harfiyen uygulanması konusunda da deneyim sahibidir.

Arzunuza göre belirli bir ülkenin yemeklerini sizler için hazırlayabilecek nitelikte olan aşçılara da hemen ulaşmanızı sağlıyoruz. Gıdaların besin değerlerini öldürmeden leziz yiyeceklere dönüşmesini sağlamak profesyonellik gerektirir. Bu alanda köklü bir tecrübeye sahip olduğumuz için aşçılığın sadece leziz yemek yapabilmekten ibaret olmadığını çok iyi biliyoruz. Aşçı kadromuzda yer alan isimleri sadece profesyoneller arasından seçiyoruz.

Geleceğinize ve sağlığınıza yatırım yapmanız ancak sağlıklı beslenme ile mümkün olabilir. Bu noktada önerimiz profesyonel ev aşçılarından yardım almanız olacak. Bizimle iletişime geçmeniz halinde sizin beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunabilecek aşçılara hemen ulaşmanızı sağlarız. Mutfağınızı ve dolayısıyla da sağlığınızı güvenilir ve deneyimli bir aşçıya emanet etmek için hemen bizi arayın.

Sizde Ev Aşçısı arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız Çelebi Danışmanlık geniş aday portföyüyle yanınızda!

PART-TIME TEMİZLİK ELEMANLARI
Şirketimiz portföyündeki ailelerimiz ve yeni talep de bulunan ailelerimiz için Part-Time temizlik elemanları ailelerimiz için portföyümüzde bulunmaktadır.

Part-Time temizlik elemanları aile yanında yarı zamanlı olarak yarım gün temizlik elemanı seçerken siz değerli ailelerimiz zaman olarak sabahtan öğlene kadar ya da öğleden sonrasını seçebilirler.

Part-Time temizlik elemanı arıyorum diyorsanız, beklentilerinize uygun adayı karşılıklı görüşerek şirketimiz portföyünden seçebilirsiniz.

Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu ile bakıcı bulmak çok kolay!
Hemen Ara