• Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu
  • 0 222 220 22 32 / 0 530 18 18 026
  • info@celebidanismanlik.com

Hakkımızda

image image
HAKKIMIZDA

Çelebi Danışmanlık

Çelebi Danışmanlığa Hoşgeldiniz..

Sayfamızı ziyaret ettiğinize göre bir çocuk bakıcısına, belki bir yaşlı bakıcısına belki de ev yardımcısına ihtiyacınız var. Bu konu da size çözüm ortağı olacak en güvenilir yerde olduğunuzu belirtmek isteriz.

Sizlerin taleplerine nasıl mı cevap vereceğiz? Zengin, deneyimli, referanslı, eğitimli bakıcı adaylarımız ile tabi ki. Çelebi Danışmanlık hakkında biraz bilgi verdikten sonra çalışma disiplinimizden biraz bahsedelim isterseniz…

Çelebi Danışmanlık, belgeli ruhsatlı bir Özel İstihdam Bürosudur. Kurulduğu yıldan itibaren yüzlerce aileye hizmet vermiş sektörde dürüst ve güvenilir olarak anılmayı hedeflemiş ve hedefine ulaşmış bir firmadır. Biz biliyoruz ki yaptığımız iş çok hassas, biz biliyoruz ki müşterilerimiz en güvenilir varlıklarını teslim edeceği bakıcıyı ararken, çok titiz ve heyecanlı. Bu yüzdendir ki disiplini çalışma görevimize tecrübe ve empati yeteneğimizi de katıyoruz.

Her bakıcı talep eden ailemizin hikayesi, istekleri farklı olsa da amaçları çoğu zaman aynıdır. Güvenilir deneyimli istikrarlı çalışacak bir bakıcı. Öncelikle yaptığımız iş, bize bakıcı talebiyle gelmiş olan ailenin ne istediğini çok iyi anlamak. Ailemizden istekleri doğrultusunda çok detaylı bir talep çalışması yapmak. En önemli ve ilk aşama TALEPLERİ ANLAYABİLMEK! Bu yüzden en ince ayrıntısına kadar isteklerinizi ve beklentilerinizi tek tek inceliyoruz. Ardından Çelebi Danışmanlığın portföyüne dahil olmayı başarabilmiş yüzlerce adaydan sizlerin taleplerine uygun bakıcı adaylarımızı arayıp ailemizin talepleri hakkında görüşme yapıyor ve bakıcı adaylarımız ile sizleri ofisimizde bir araya getiriyoruz.

Aynı paydada buluşmayı başarabildiğiniz ve seçtiğiniz bir bakıcı olur ise şirket prosedürlerini uygulayıp işe alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İşte sizinle çalışmaya başladık. Firmamızın takibinde bakıcınız evinizde çalışmaya başlıyor. Firmamız belirli süre ile sizleri ve bakıcıyı arayarak çalışmanızın nasıl gittiğini ve süreci takip ediyor. Sorunsuz ve istikrarlı bir çalışma süreci için ailelerimizi yalnız bırakmıyoruz.

Çelebi Danışmanlıktan hizmet almış müşterilerimiz ve Çelebi Danışmanlık portföyüne dahil olmuş bakıcı adaylarımız ile biz kocaman bir aileyiz…

Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu ile bakıcı bulmak çok kolay!
Hemen Ara