• Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu
  • 0 222 220 22 32 / 0 530 18 18 026
  • info@celebidanismanlik.com

Sık Sorulan Sorular

Merak Edilenler

Kalıcı veya geçici bir hastalığa sahip olan bir aile ferdi evde bakıcı hizmeti almak zorunda kalabilir yada mevcut hastalığı ile ilgili hastanede kalıyor olabilir. Hastanede kalan hastalar için yatılı hasta bakıcı yada gündüz hasta refakatçisi şeklinde oluşmuş olan ihtiyaçların her ikisini de konusunda uzaman ve tecrübeli hasta bakıcı personellerimiz ile karşılayabiliyoruz. Hastalığı dolayısıyla evde hasta bakıcı hizmeti almak isteyen bakıma muhtaç kişiler içinde yine hem yatılı hasta bakıcı hemde gündüz hasta bakıcı şeklinde hizmet verebiliyoruz. Hasta bakıcı fiyatları bahsedilen bu durumlardan hangisi ile ilgili hasta bakıcı ihtiyacı duyulduğuna, hasta bakıcı hizmetinin devamlı mı yoksa geçici süreyle mi olacağına, hastalığın durumu ve hastanın zorunlu ihtiyaçlarını karşılayıp karşılayamadığına bakılarak belirlenmektedir ve standart olarak bir ücretlendirme yapılması şansı yoktur.
Yatılı Bakıcı bulma konusunda öncelikle ve kesinlikle profesyonel bir firmadan bilgi ve destek almanızı öneririz. Hasta Bakıcı, Yaşlı Bakıcı yada Bebek Bakıcısı olarak çalışmayı düşündüğünüz yatılı bakıcıların 24 saat boyunca sizinle birlikte olacakları gerçeğini göz önünde bulundurduğunuzda bu kararın ne kadar önemli olduğunu anlamak zor değil. Yatılı bakıcı hizmetinde genel olarak yabancı bakıcıların çalıştırıldığını düşünürsek bu önem 2 misli artmaktadır. Zira kültür uyumu, aile yaşantısı gibi hususlar ön plana çıkmakta ve yatılı bakıcı konusunda bize bildirilen sorunlar genelde bu noktalar üzerinde toplanmaktadır. Çelebi Danışmanlık olarak bu önemin farkında olduğumuzdan sorun riskini en aza indirmek için hem sizin için hem bakıcı personellerimiz için belirlediğimiz yaşayacağınız en ufak problemde bakıcı değişimi hizmetinizi mümkün olan en kısa sürede sağlayarak mağdur olmamanız için elimizden geleni yapıyoruz.
Tabiki! Sizin için en uygun ve ideal bakıcıyı seçme konusunda özenli ve hassas davranıyoruz. Yinede bakıcı personelimizden yada sizden kaynaklı herhangi bir sebeple bakıcınızı değiştirmek isterseniz firmamız sizi mağdur etmeyecek bir zaman dilimi içerisinde yeni bakıcınızı bulacaktır. Böylelikle bebeğiniz yada çocuğunuz hastanız yada bakıma muhtaç yaşlı bireyiniz mağdur olmayacak, sizde bu sorunla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.
Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu ile bakıcı bulmak çok kolay!
Hemen Ara