• Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu
  • 0 222 220 22 32 / 0 530 18 18 026
  • info@celebidanismanlik.com

Sizden Gelenler

image
Melek D.
Hasta Bakıcı

Çelebi Danışmanlık ile çalışmak benim için bir şans oldu. Hicran hanım benim için her zaman iyi ve kendimi kanıtlayabileceğim işler buldu.Böylelikle referanslarım ve özgeçmişim de kuvvetlendi.Kütahya’ya taşındıktan sonra bile bölgemde iş çıkması halinde hala benimle iletişim halindeler.

image
Elif KARACA
Çocuk Bakıcısı

Çelebi danışmanlık ile karşılaştığım ve çalışma fırsatı bulduğum için mutluyum. Bir çocuk bakıcısı olarak nereden başlayacağımı bilmiyordum, Çelebi Danışmanlık hem beni hem aradığım işin ne olduğunu anlayabilmek için bana zaman ayırdı. Bu konuda hızlı ve duyarlıydılar. Beni ve isteklerimi bir çalışan olarak dikkatle dinlediler.7 gün içerisinde bir işim oldu. Aile ile çok iyi bir uyum sağladık ve hala yanlarında çalışıyorum. Kendim olsam bu kadar iyi bir aile ile karşılaşma fırsatım olmazdı. Her şey için teşekkür ederim.

image
Süheyla ERDOĞDU

İşinizdeki titizliğiniz ve samimiyetinize çok teşekkür ederiz. Sayenizde aylardır yaşadığımız bakıcı sorunumuzu çözdük. İyi ki sizinle tanışmışım.

image
Nihan FORA

Profesyonel yaklaşımınız, işinizdeki titizliğiniz ve göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Hizmetinizden çok memnun kaldım. Tekrar teşekkürler.

image
Aysel TUNÇ

Çelebi Danışmanlığa tesadüfe ulaştım ve çok sıkıntılı olduğum bir anda benim yardımıma koştunuz. Bana göstermiş olduğunuz tüm ilgi alaka ve sıcaklıkla ve sizin sayenizde tanışmış olduğum yardımcımdan dolayı size teşekkür etmek ve minnet duygularımı iletmek ihtiyacı duydum. Bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkürü borç biliyorum.

Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu ile bakıcı bulmak çok kolay!
Hemen Ara