• Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu
  • 0 222 220 22 32 / 0 530 18 18 026
  • info@celebidanismanlik.com

Profesyonel Dadı

img

Hizmetlerimiz içerisinde sunduğumuz deneyimli dadı portföyünde sadece yeni doğan bakmış 45- 55 yaşlarında (0 – 1 yaş) deneyimi dadı, uzun geçmişi olan şirketimizin portföyünde bulunmaktadır.

Dadılar çalıştıkları ailede sadece bebeğin tüm sorumluluğunu alırlar. Bebeklerin uyku düzeni, bebeğin beslenmesi, bebeğin eşyalarının ve odasının hijyeni bebekle ilgili her şey dadının sorumluluğundadır. Diğer bakıcılar gibi dadılar çalıştıkları ailede günlük toparlama, temizlik, yemek gibi ev idaresini görev olarak üstlenmezler. Dadılar, sizin en kıymetliniz bebeğinizin güvenliği için tamamen bebeğin yanındadırlar.

Ailelerimizin çoğu bu bilinçle yaklaşıp sadece dadı olarak çalışmış bebeğin tüm sorumluluğunu almış yaşı yüksek deneyim sahibi olmuş dadılarla çalışmak istemektedirler.

Aileler bebeğine dadı seçerken mutlaka dadının daha önceki çalıştığı aile ile görüşmeli ve dadı için referans almalıdır. Aile dadı alacağı firmayı da iyi seçmeli firma mutlaka İşkur’a bağlı belge numaralı özel istihdam bürosu olmalıdır. Aile yeni doğan bebeğine alacağı dadı ile herhangi bir anlaşmazlık durumunda firmadan yeni eleman talep edebilmeli çalışılan firmanın uzun geçmişi olmalıdır.

Firmamız, ailelere bebek ve çocuk bakımında mutlaka sesli kamera sistemi olmasını yoksa sesli kamera sistemi takılmasını önermektedir. Güven iyidir kontrol daha iyidir sözünden yola çıkarak ailelerimize kamera sistemini önermekteyiz. Kamera sistemi hem bakıcınızı kontrol etmede hem de gün içerinde bebeğinizi özlediğinizde görebilirsiniz. Deneyimli dadılar çalışacakları ailede kamera sistemini istemektedirler, dadı ailenin bebeğin bakımındaki performansını görmesini isterler.

Sizin en kıymetliniz bebeğiniz için bizde size sunacağımız dadılar için en az üç referans istemekteyiz. Dadı portföyü oluştururken firmamız titizlikle seçtiği adaylarla çalışmaktadır.

Profesyonel dadı arıyorum diyorsanız; bize ulaşın.

İKİZ BEBEK BAKICISI
İkiz bebek sahibi olmuş anne baba mutlaka bakıcıya ihtiyaç duymaktadır. Belki de ikiz bebeklerinizden önce birkaç yaşlarında bir tane daha çocuğunuz var, bu durumda tek başınıza üç çocuğa bakmanız gerçekten çok zor.

Daha yeni doğum yapmış ikiz bebek annesi öncelikle bebeklerin beslenmesinde ve kişisel bakımlarında tek başına yeterli gelememektedir. Diğer taraftan en büyük çocuğunuz da sizden bakım ve ilgi isteyecektir. İkiz bebek sahibi annenin yeterli derecede uyuması ve beslenmesi ikiz bebeklerin gelişimi için önemlidir. Anne mutlaka ikiz bebek bakıcısı olarak daha önce deneyim sahibi olmuş bakıcı adayıyla çalıştığında hem anne hem ikiz bebekler büyüme ve gelişim sürecinde sağlıklı yol izlemiş olur. Anne bakıcıyla çalıştığında üç çocuğuna vakit ayırabilecektir.

İkiz bebek bakıcıları, anneye tam destek vermektedirler. İkiz bebek anneleri bakıcıyı daha doğum yapmadan bir ay öncesinde ya da on beş gün öncesinde gündüzlü çalışacak şekilde başlatmaktadırlar. Öncesinde gündüzlü olarak başlayan ikiz bebek bakıcıları anneyle birlikte bebeklerin eksiklerini tamamlayıp anne ve bakıcı bebeğin odasını doğuma kadar beraber hazırlamaktadırlar.

Anne ve bakıcı beraber geçirdikleri bu süreçte anne ve bakıcı aralarındaki uyumu yakalamakta ve birbirlerini tanıyarak doğumdan sonraki süreçte birbirlerine daha faydalı olmaktadırlar. Gündüzlü olarak işe başlayan ikiz bebek bakıcısı aileyi, evi ve evde da büyük bir çocuk var ise ikizlerin doğumuna kadar iyi bir ilişki kurmuş olacaktır. Evdeki çocukta ikizler dünyaya geldiğinde bakıcının tamamen ikizler için gelmediğini düşünecek eve gelen bakıcıyı kabullenecektir.

İkiz bebeklerin doğumu yaklaştığında aile bakıcıyla beraber doğuma gidecek ve bakıcıda bebeklerin doğumunda yanında olacaktır. Hastanede bakıcıyla beraber olan anne daha rahat edecek bakıcıda anneye hastanede tam destek verecektir. Gündüzlü başlayan ikiz bebek bakıcısı anne ve bebekler eve geçtiklerinde artık yatılı olarak çalışacaktır.

İkiz bebek annelerine Çelebi Danışmanlıkta ikiz bebek veya üçüz bebek bakmış deneyimli, tecrübeli ikiz bebek bakıcıları zengin bakıcı portföyümüzde bulunmaktadır.

İkiz bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız; Çelebi Danışmanlık kurumsal bakıcı firmasında taleplerinize uygun ikiz bebek bakıcısı adayları için sizi de bekleriz.

Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu ile bakıcı bulmak çok kolay!
Hemen Ara