• Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu
  • 0 222 220 22 32 / 0 530 18 18 026
  • info@celebidanismanlik.com

Hasta Bakıcısı

img

Hasta bakımı bilgi, deneyim, özveri ve şefkat gerektirir. Aile üyelerinden biri hastalandığında tedavi sürecinin yakından takip edilmesi ve tüm ihtiyaçlarının en doğru şekilde karşılanması için mutlaka deneyimli bir hasta bakıcısı görevlendirilmelidir. Çünkü aileden birinin bu bakımı üstlenmesi maalesef hastanın bakımının en doğru şekilde yapılabilmesi için yeterli olmayabilir. Çoğu zaman hastanın bakımı eksik ya da yanlış yapıldığından tedavi süreci de uzayabiliyor.

Kendi alanında tecrübe kazanan hasta bakıcıları hastanın kişisel temizliğinden beslenmesine, ilaçlarının zamanında alınmasından ilgi ihtiyacına kadar tüm gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılarlar. Aynı zamanda fiziksel bir güç gerektiren durumlarda da hasta bakıcısı görevlendirmenin farkı çok daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Hasta Bakımı Profesyonellik Gerektirir!
Hastanın yürütülebilmesi, yatağında döndürülmesi gibi fiziksel güç gerektiren durumlarda hastaya zarar vermeden bu ihtiyaçların karşılanması gerekir. Hasta bakıcılarının bu konuda hem bilgili hem de deneyimli olmaları çok daha doğru ve kolay bir biçimde hastanın ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Aynı zamanda tüm hastaların özel bir ilgiye de ihtiyacının olduğunu unutulmamalı. Hasta bakımı sadece tüm bu ihtiyaçların karşılanmasından ibaret değildir.

Hasta ile gerektiğinde sohbet edilmesi, şikayetlerinin dinlenmesi ve tedavi süreci boyunca hastanın sağlık durumunun gözlemlenmesi, ihtiyaç olması halinde hastanın durumu hakkında hekime bilgi verilmesi gibi büyük bir itina ve özveri gerektiren durumlarda da hasta bakıcısının ne denli önemli bir görev üstelendiği anlaşılabiliyor. Ancak bakıcı seçiminin de büyük bir özenle yapılması gerekiyor.

Hastanızı Profesyonel Hasta Bakıcılarına Emanet Edin!
Bu noktada Çelebi Danışmanlık olarak devreye giriyor ve kadromuzda yer alan hasta bakıcılarını sizin için görevlendiriyoruz. Gündüzlü, yatılı ve part time olarak görev yapabilen hasta bakıcıları, hasta bakıcısı arıyorum diyen herkesin imdadına yetişiyor. Hem hastaneden hem de evde görev yapabilen hasta bakıcılarımızın tümü deneyim sahibidir. Referans gösterebilen ve güvenilirlik bakımından tüm endişelerinizi ortadan kaldıran hasta bakıcılarımız ile siz de hastanızı güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.

Hasta bakımı profesyonellik gerektirir! Hastanızın sağlık durumunu tedavi sürecindeki konforunu riske atmayın. Bizimle iletişime geçmeniz halinde size çok daha detaylı bilgi verebilir, beklentilerinize uygun bir hizmet alabileceğiniz bakıcıya hemen ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Sizde hasta bakıcı arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız Çelebi Danışmanlık geniş aday portföyüyle yanınızda!

HASTANEDE REFAKATÇİ
Hastanede ya da evde tedavi gören hastalarınızın bakımı ile ilgilenecek olan hasta refakatçisi için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Hastanızın tüm ihtiyaçlarını eksiksiz ve hatasız bir şekilde karşılayabilecek, ihtiyacı olan ilgiyi ve şefkati gösterebilecek refakatçiyi uzakta aramanıza hiç gerek yok. Tamamı deneyimli olan ve referans da gösterebilecek olan hasta refakatçisi hizmetlerimizden siz de faydalanın.

Hastaların ilaçlarını zamanında alması, tedavileri açısından büyük önem taşıyor. Doğru zamanda ilaçlarını almasını sağlayabilecek ve doktorları tarafından önerilen şekilde beslenmelerine yardımcı olacak hasta refakatçi hizmeti sayesinde hastanızın daha hızlı iyileşmesi de mümkün olabilecektir.

Hasta Refakatçisi Portföyümüzde
Firmamızı arayarak erkek refakatçi ya da kadın refakatçi için size hemen bir görevli yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Erkek ve kadın hastaların kişisel bakımını da yapabilecek ve hem evde hem de hastanede refakatçi olarak görev yapabilecek deneyimli bakıcılar kadromuzda yer alıyor. Firmamız bünyesinde görev yapan refakatçilerin tümünü son derece titiz bir değerlendirme safhasının ardından kadromuza dahil ediyoruz.

Portföyümüzde bulunan tüm hastanede refakatçi görevlilerimiz referanslı olduğundan hastanızı güvenle emanet edebilirsiniz. Tedavi gören hastaların sadece fiziksel ihtiyaçlarını değil ilgi görmek gibi psikolojik ihtiyaçlarını da karşılayabilecek, özveri ve şefkat çerçevesinde hizmet verecek olan refakatçilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamız profesyonel refakatçi hizmetleri kapsamında sadece güvenilir ve deneyimli görevlileri size yönlendiriyor.

Yatılı olarak görev yapabilecek hastanede refakatçi hizmetlerinin yanı sıra günlük, saatli, part time, haftalık ya da aylık olarak da bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hastanızın sağlık durumunu takip edebilecek ve gözlemlerini doktoru ile paylaşabilecek yetiye sahip olan bir refakatçi için yapmanız gereken sadece firmamıza ulaşmak olacak. Sizlere beklentilerinizi tamamen karşılayabilen, en kaliteli hizmeti sunan refakatçilere hemen ulaşabilirsiniz.

Sizde Hastanede Hasta Refakatçisi arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız Çelebi Danışmanlık geniş aday portföyüyle yanınızda!

Çelebi Danışmanlık Özel İstihdam Bürosu ile bakıcı bulmak çok kolay!
Hemen Ara